Groot onderhoud hoofdveld VV Gouderak

Vorige week is men gestart met de renovatie van het hoofdveld van de vv Gouderak. Ons hoofdveld bestaande uit gras was toe aan een grote onderhoudsbeurt. Er komt na de voltooiing van de werkzaamheden weer een gewoon natuurgras veld. Binnen de gemeente Krimpenerwaard zijn er nog een aantal natuurgras velden waarvan wij er met trots ook nog eentje hebben.

De laatste grote renovatie van het hoofdveld dateert uit 1997. Het was dan ook weer de hoogste tijd dat dit nu weer voor groot onderhoud eruit werd gehaald. Voor een vereniging als Gouderak met maar één speelveld is dit lastig in te plannen en gaat dan ook de nodige voorbereiding aan vooraf. Mede door de huidige bijkomstigheid van het corona virus gaf het ons nu de mogelijkheid om eerder te starten met de renovatie als op voorhand was gepland. VV Gouderak hoopt begin september het gerenoveerde veld weer volledig in gebruik te nemen.  Dit onder voorbehoud van de ontwikkelingen rondom het corona virus en de ontwikkelingen hierin.

De renovatie betreft de volgende zaken:

  • Het veld voorzien van nieuwe drainage inclusief een nieuw beregeningssysteem;
  • Rondom het hoofdveld zal de verharding vernieuwd worden;
  • Het ophogen van het hekwerk rondom het hoofdveld naar de nieuwe situatie.
  • Egaliseren van het hoofdveld en weer aanbrengen volgens de richtlijnen onder het juiste afschot.