Na vier seizoenen hoofdtrainerschap neemt V.V. Gouderak na dit seizoen afscheid van Raymond Noordam. V.V. Gouderak bedankt Raymond voor de prettige samenwerking en zijn inzet voor de vereniging.

Wynoud Slegtenhorst zal met ingang van seizoen 2020-2021 de nieuwe hoofdtrainer bij V.V. Gouderak zijn. Het bestuur van V.V. Gouderak en Slegtenhorst zijn, na prima verlopen gesprekken, een contract overeengekomen. Wynoud Slegtenhorst was in het afgelopen jaar reeds actief binnen V.V. Gouderak als trainer bij het 2e klasse 017 jeugdteam. Onder zijn leiding werd dit talentvolle jeugdteam dit jaar een zeer stabiele 2e klasser. Daarvoor was hij een aantal jaren als trainer actief bij het eerste klasse J019 team van V.V. Bergambacht. Ook heeft hij ervaring opgedaan bij Floreant en F.C. Perkouw. Met de opgedane ervaring van de laatste jaren en zijn ambitie naar het hoofdtrainerschap is V.V. Gouderak zeer content met de aanstelling van Wynoud Slegtenhorst en kijkt uit naar een fijne en succesvolle samenwerking.