Er zijn wat voorbereidingen en gesprekken aan vooraf gegaan , maar een paar weken geleden 25 juni is de Gemeente Ouderkerk gestart met de renovatie van onze kleedkamers , welke eigendom zijn van de gemeente .  de renovatie betreft voornamelijk de douche ruimtes en alle vloeren ,van kleedkamers EHBO en scheidsr ruimte

er komen nieuwe wandtegels , nieuwe troffelvloeren, nieuwe toiletten ( wandcloset) , nieuwe douches met een systeem dat controle houd over de legionella,  de leidingen hiervoor worden geheel vernieuwd, de verlichting in kleedkamers word ook vernieuwd en voorzien van beweging sensors. ,

Hierbij komt ook aardig wat schuur en verfwerk dit wordt door onze vrijwilligers zelf uitgevoerd ,  het werk wordt uit gevoerd door aann bedrijf Goudriaan uit Ouderkerk , de installatie wordt aangelegen door installatie bedrijf  Oostrom uit Gouderak ,  dit geheel onder inspectie van bureau RPS , waarbij veel in samenspraak met ons gaat.  de planning is dat de werkzaamheden 24 juli zijn afgerond , waarna wijzelf de kleedkamers weer moeten inrichten e.d.

zoals vermeld zijn er voor ons ook aardig wat werkzaamheden ,  alle banken , deuren , kozijnen enz, zijn uit de kleedkamers en moet worden geverfd en opgeknapt, dit kost aardig wat tijd , terwijl ook het normale zomer onderhoud door gaat, mocht u tijd en zin hebben om te helpen ( verven schuren , schoonmaken) u kunt mij altijd bellen 06 100 30 332

bedankt vast  Jan Lingen

onderstaand wat fotos van de vorderingen