kompetitie/ indelingen Standen/ speeldagen kalender 2018-2019

klik op een onderstaande link voor  standen / indelingen / speeldagen kalender

standen t m 7 oktober 18

competitie indelingen teams vv gouderak 2018-2019

speeldagen kalender west 2 2018-2019

indeling senioren  / mannen – vrouwen  zaterdag  – zondag  2018-2019
4e klasse F zaterdag 16e klasse 11 zondag   1
NrTeamVoorkeurstijdNrTeamVoorkeurstijd
Nieuwerkerk 115:00
Bergambacht 115:00Nieuwerkerk 612:00
SDV 115:00Ammerstol 111:00
Bolnes 114:30FC Oudewater 112:00
Zestienhoven 114:30Haastrecht 411:00
Ommoord 114:30Gouderak 1 zond12:00
HWD 114:30VEP 512:00
HOVDJSCR 114:30Olympia 412:30
Hillegersberg 114:30Moordrecht 310:30
Swift Boys 114:30Stolwijk 412:00
NOCKralingen 115:00Groeneweg 410:00
Gouderak 1   zaterd14:00Cabauw 311:00
CKC 114:45Antibarbari 1212:30
Ammerstol 114:30
6e klasse 08    zaterdag 28e klasse   04   zondag   2
Jodan Boys 1116:15FC Oudewater 210:00
Gouda 414:00Bergambacht 110:30
Moerkapelle 314:30Gouderak 2   zond10:00
Alphia 414:30VEP 912:00
ARC 1114:15Stolwijk 510:00
Woubrugge 313:00Groeneweg 510:00
DSO 1313:00GSV 414:00
Sportlust ’46 711:30GSV 312:00
BSC ’68 812:30DONK 512:00
Gouderak 2   zaterd12:00ONA 412:00
Groeneweg 316:00Cabauw 510:00
Nieuwkoop 515:00Nieuwerkerk 1112:00
8e klasse   09     zaterdag   35e klasse   c  Vrouwen zaterdag
SDV 713:00Be Fair VR113:00
Spirit 1116:30Alphia VR113:30
SPV ’81 314:30Bergambacht VR112:30
DONK 114:30Jodan Boys VR316:15
Perkouw 411:45Nieuwerkerk VR115:00
Gouda 716:15Linschoten VR211:00
DCV 915:00Moerkapelle VR114:30
Bergambacht 415:00DONK VR112:30
SVS 913:30Sportief VR110:30
Soccer Boys 914:30Spirit VR114:45
Dilettant 615:00Gouderak VR116:00
Gouderak 3   zaterd15:00Dilettant VR213:00
Junioren en pupillen indeling   2018 -2019
Jun 0 17- 1   zaterdagJun 0 13-1   4e kl   4
Alphense Boys JO17-311:00NSV ’46 JO13-109:30
ARC JO17-412:15Stolwijk JO13-210:15
Stolwijk JO17-113:00VEP JO13-210:00
WDS JO17-110:15Sportlust ’46 JO13-311:00
Olympia JO17-214:45Jodan Boys JO13-308:30
Sportlust ’46 JO17-312:45TAVV JO13-108:45
Woerden JO17-214:30Moerkapelle JO13-109:00
Linschoten JO17-112:30Gouderak JO13-111:45
Nieuwkoop JO17-211:00Floreant JO13-211:45
Jodan Boys JO17-312:15
Gouderak JO17-113:15
FC Oudewater JO17-214:30
Jun 0 11-1     5e kl    3Jun 0 09-1   6e kl  – 3
Moordrecht JO11-110:30Be Fair JO9-308:30
Be Fair JO11-308:30SVS JO9-308:30
ONA JO11-209:45Spirit JO9-308:30
Schoonhoven JO11-208:30DCV JO9-212:45
Ammerstol JO11-110:30XerxesDZB JO9-508:30
WDS JO11-109:00Gouda JO9-208:30
FC Oudewater JO11-209:45Stolwijk JO9-110:15
Sportlust ’46 JO11-610:00CVV Zwervers JO9-408:30
Gouderak JO11-109:15Nieuwerkerk JO9-609:45
Kamerik JO11-108:30Haastrecht JO9-208:30
Jodan Boys JO9-409:45
Gouderak JO9-110:45
Jun 0 11-2     7e kl –   7jun 0 8- 1     4e kl  -15
ASW JO11-209:30Olympia JO8-5M09:55
Moordrecht JO11-210:30Bergambacht JO8-108:30
Be Fair JO11-408:30ARC JO8-708:30
Gouda JO11-308:30Stolwijk JO8-110:15
Zoetermeer JO11-509:30Perkouw JO8-111:00
Groeneweg JO11-409:00Moordrecht JO8-108:30
Olympia JO11-409:55Schoonhoven JO8-308:30
Jodan Boys JO11-411:00WDS JO8-210:00
DONK JO11-310:30Haastrecht JO8-208:30
Moerkapelle JO11-110:30Gouderak JO8-109:00
Gouderak JO11-209:15Jodan Boys JO8-408:30
Floreant JO11-408:30