Programma

Sponsors

Hoofdsponsor
Oostrom Gouderak
 
Overige sponsors

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions




 

Indeling teams 2017-2018

 

Indeling   teams   seizoen 2017-2018  

Zondag

Gouderak 1      3e klasse C

Gouderak 2    6e klasse   (6)

nr.

Team

Tijd

Nr.

Team

Tijd

12

Bodegraven 1

14:00

-

RVC '33 4

12:00

2

Haastrecht 1

14:00

-

Nieuwerkerk 6

12:00

5

HOVDJSCR 1

14:00

-

Haastrecht 5

11:00

13

Gouderak 1

14:00

-

TOGB 7

12:00

6

ESTO 1

14:00

-

Gouderak 2

11:30

1

Stolwijk 1

14:00

-

VEP 6

10:00

7

ASW 1

14:00

-

Olympia 4

12:00

11

DONK 1

14:00

-

Moordrecht 2

14:00

8

Blijdorp 1

14:30

-

Stolwijk 4

12:00

4

NOCKralingen 1

14:30

-

ASW 3

10:30

10

Cabauw 1

14:00

-

Groeneweg 4

10:00

9

Zoetermeer 1

14:30

-

Antibarbari 11

12:30

14

Hillegersberg 1

14:00

3

AGE-GGK 1

14:00

Gouderak 3   8e klasse  (4)

Nr

Team

Tijd

Gouderak 1      groep  2  poule 50

-

Ammerstol 2

10:00

Nr.

Team

Tijd

-

FC Oudewater 2

10:00

1

Gouderak 1

14:00

-

Bergambacht 1

11:00

4

SJZ 1

14:00

-

Gouderak 3

09:30

3

WIK 1

14:30

-

VEP 9

12:00

2

Houtwijk sv 1

14:00

-

Stolwijk 5

10:00

-

GSV 2

10:00

-

DONK 4

12:00

Gouderak Vr 1  5e klasse (B)

-

Cabauw 4

10:00

Nr

Team

Tijd

-

ONA 6

12:00

-

RVC '33 VR2

10:00

-

Haastrecht 6

11:00

-

Bodegraven VR1

12:00

-

Groeneweg 6

12:30

-

St.Hooger VR1

14:30

-

Gouderak VR1

11:30

-

Moordrecht VR1

10:00

-

Alphense Boys VR1

11:15

-

ASW VR1

11:30

-

Antibarbari VR5

12:30

-

Floreant VR2

11:00

-

Antibarbari VR6

12:30

-

Olympia VR2

14:30

Zaterdag

Gouderak zat 1   6e klasse (13)

Gouderak Jeug O 19-1  3e klassse  (9)

Nr.

Team

Tijd

Nr

Team

Tijd

Aeolus 2

?

-

Hillegersberg JO19-2

15:30

Bergambacht 3

?

-

Dilettant JO19-1

13:00

Capelle 7

?

-

VOC JO19-3

15:15

DCV 6

?

-

Ommoord JO19-1

16:15

Dilettant 5

?

-

Excelsior'20 JO19-2

11:30

Gouderak 1

?

-

Capelle JO19-3

15:00

Lekkerkerk 4

?

-

VVOR JO19-1

16:30

SVS 5

?

-

Gouderak JO19-1

14:30

Spirit 7

?

-

SVS JO19-2

13:30

VVOR 5

?

-

AGE-GGK JO19-1

14:30

XerxesDZB 6

?

-

Blijdorp JO19-2

14:00

Zwervers, cvv 2

?

-

Alexandria'66 JO19-4

12:30

Gouderak Jeugd O 15-1  3e klasse  (3)

Gouderak Jeugd O 13-1   5e klasse (2)

NR

Team

Tijd

Nr

Team

Tijd

-

Alphense Boys JO15-3

09:00

-

CVC Reeuwijk JO13-2

09:45

-

ASW JO15-1

14:30

-

Spirit JO13-4

09:45

-

Soccer Boys JO15-2

12:30

-

ARC JO13-5

08:30

-

Koudekerk JO15-1

10:00

-

DSO JO13-5

09:45

-

Haz. Boys JO15-1

10:30

-

WDS JO13-1

08:45

-

DSO JO15-3

11:00

-

Groeneweg JO13-3

11:30

-

Groeneweg JO15-2

13:15

-

Woerden JO13-3

10:30

-

Bernardus JO15-1

12:00

-

BSC '68 JO13-3

10:00

-

BSC '68 JO15-2

11:00

-

Alphia JO13-1

08:30

-

Jodan Boys JO15-4

11:00

-

Cabauw JO13-2

10:30

-

Alphia JO15-1

08:30

-

Gouderak JO13-1

10:30

-

Gouderak JO15-1

12:30

-

FC Oudewater JO13-3

08:30

Gouderak Jeugd O 11-1  7e klasse (6)

Gouderak Jeugd O11 -2   8e klasse (29)

Nr

Team

Tijd

Nr

Team

Tijd

-

ASW JO11-2

09:45

-

Be Fair JO11-6

08:30

-

Moordrecht JO11-3

09:00

-

Schoonhoven JO11-7

08:30

-

Bergambacht JO11-3

09:45

-

Gouda JO11-5

08:30

-

Spirit JO11-6

09:45

-

DSO JO11-9

08:30

-

ONA JO11-3

08:30

-

Groeneweg JO11-6

10:15

-

Gouda JO11-3

08:30

-

Olympia JO11-4

09:45

-

Ammerstol JO11-1

10:15

-

Jodan Boys, JO11-6M

11:30

-

Haastrecht JO11-3

09:45

-

DONK JO11-3

08:45

-

Groeneweg JO11-5

09:00

-

Moerkapelle JO11-2

09:00

-

RVC '33 JO11-2

11:00

-

Gouderak JO11-2

09:30

-

Gouderak JO11-1

11:00

-

Floreant JO11-5

08:45

-

FC Oudewater JO11-6

08:30

-

XerxesDZB JO11-13

09:00

 

Gouderak Jeugd O9-1  8e klasse (21)
NR Team Tijd
- Alphense Boys JO9-4 09:00
- Moordrecht JO9-3 09:00
- Spirit JO9-6 08:30
- Schoonhoven JO9-6 08:30
- Dilettant JO9-4 08:30
- Stolwijk JO9-4M 09:00
- Nieuwerkerk JO9-9 08:30
- Ammerstol JO9-1 09:00
- Jodan Boys JO9-6 09:45
- DONK JO9-2 08:45
- Gouderak JO9-1 11:00
- Lekkerkerk JO9-3 09:45

 

Beker indelingen reserve teams en junioren/pupillen

 

Senioren 
Gouderak zat 1  gr 6 poule 34
Team tijd
- Rohda '76 6 14:45
- Olympia 2 16:15
- Gouderak  zat 1  14:30
- FC Oudewater 6 12:30
Gouderak 2      gr 6  poule 21 Gouderak 3  Groep 8  poule 23  tijd 
- Gouderak 2 11:30 - Nieuwerkerk 10 12:00
- Zoetermeer 7 12:00 - Gouderak 3 09:30
- Charlois, sv 6 11:00 - Leonidas 4 09:30
- Antibarbari 14 16:45 - GSV 3 12:00
Jeugd 
Jeugd O 19  Groep  3   poule 13 Jeugd O 15    Groep 3   poule 7
- Kagia JO19-1 12:00 - Schoonhoven JO15-2 09:45
- ARC JO19-6 10:15 - DCV JO15-2 08:30
- Gouderak JO19-1 14:30 - Excelsior R. JO15-3 11:30
- Gouderak JO15-1 12:30
Jeugd O 13   Groep 5   poule 17 Jeugd O 11-1      Groep 7   poule 19
- Charlois, sv JO13-6 09:55 - Hillegersberg JO11-6 08:30
- Leonidas JO13-2 10:15 - Zoetermeer JO11-6 09:30
- Zwervers, IJVV de JO13-3 08:30 - Gouderak JO11-1 11:00
- Gouderak JO13-1 10:30 - Berkel JO11-5 09:45
Jeugd O11-2  Jeugd  O 9    groep 8    poule 71
- Spirit JO11-7 09:45 - Spirit, JO9-7M 08:30
- Perkouw JO11-1 10:00 - Dilettant JO9-4 08:30
- Gouderak JO11-2 09:30 - Perkouw JO9-1 08:30
- Lekkerkerk JO11-3 08:30 - Gouderak JO9-1 11:00

 

 

 

 

Copyright © 2013 VV Gouderak - Design / development: Web Cross