Programma

Sponsors

Hoofdsponsor
Oostrom Gouderak
 
Overige sponsors

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions
 

VV Gouderak zoekt voetbaljeugd

Het wordt weer mooier weer en wat is er dan nog leuker om lekker met je vriendjes en je vriendinnetjes te trainen en te voetballen op ons prachtige complex aan de kattendijk. Voor de jongste groep kabouters zijn we nog op zoek naar nieuwe aanwas. Op woensdag middag om 15:45 trainen de kabouters onder leiding van Saskia. Twijfel niet en kom gewoon lekker een keertje mee doen!! Ook de oudere jeugd vanaf 6 tot 17 jaar is natuurlijk van harte welkom bij onze vereniging. Wil je een keertje mee komen trainen kijk dan even naar de trainingstijden op onze website

Copyright © 2013 VV Gouderak - Design / development: Web Cross