VV Gouderak haalt 300 euro op voor ALS. Op zaterdag 31 augustus hebben 60 deelnemers mee gedaan aan de uitdaging van het sportgatendoek. Voor slechts 5 euro kon men drie keer schieten waarna diegene met de meeste punten er met de beker vandoor ging. Het was uiteindelijk Cees van Vliet die de meeste punten wist te behalen en de beker in ontvangt mocht nemen. Het mooiste van deze middag was natuurlijk dat er door deze actie een prachtige cheque van 300 euro door voorzitter Mark van den Oever overhandigd mocht worden aan Aaron van Adrichem. Aaron zwemt samen met nog vijf Gouderakkers op 8 september de Amsterdam City Swim waarbij alle behaalde sponsor gelden worden gedoneerd aan het goede doel ALS. Als V.V. Gouderak dragen wij op deze manier heel graag ons steentje bij. Wij wensen alle Gouderakse zwemmers alvast veel succes toe.