Dart toernooi bij de vv Gouderak  11 mei

Dit werd een geslaagd evenement ,   met een mooi aantal deelnemers, om 18.30 uur gooiden zo’n 20 jeugdspelers tegen elkaar.  na een aantal ronden kwam de volgende uitslag naar voren

1  Tim  Prosman      , 2  Dennis de Vries ,       3  Thijs Overes.

Om 21.00 uur waren er ruim 40 personen op dit dart toernooi afgekomen , en met de prima uitziende gehuurde Dartbanen was dit een mooi gezicht . Ook de gezelligheid wat bij darten hoort was aanwezig en een ieder was enthousiast , ook over de organisatie ( dank aan Dartvereniging Red Bulls uit Gouderak )   uiteindelijk kwam hier ook een top 3 uit .

1 Piet Noorlander     , 2  Jeffrey Evengroen ,    3  Bart Spoormaker.

de nr 1 won de wisselbeker, een evenement wat volgend jaar waarschijnlijk weer een vervolg krijgt .