Het afgelopen weekend kwamen bijna al onze  teams in het veld, alleen onze Dames en Gouderak zat 2 waren  vrij dit weekend.    Gouderak zat 1 speelde uit tegen het met 2 punten onderaan staande HOV DJSCR , dit bleek inderdaad een zwak team te zijn , en deze hadden ook geen wissels, de eerste 20 minuten ging het gelijk op maar daarna  scoorde Gouderak voor rust 2 keer ,  na rust kwam Gouderak vrij snelle op  0-3 3n 0-4 , men dacht kennelijk dat het nu vrij simpel uitgespeeld kon worden echter HOV profiteerde en scoorde 2 keer tegen , middels 1 x een penalty, Gouderak pakte de draad weer op en de tegenstander was conditioneel op de zege werd opgeschroefd naar 2-8 ,  zo’n grote zege is al weer heel wat jaren geleden .    maar nu a.s. zaterdag tegen het voor de 2e periode gaande Bergambacht dan zal het niet gemakkelijk zijn , zeer zeker niet ,   Gouderak 3 won thuis knap met 3-0 van SVS 9 ,       de Jeugd , onze jonge team van JO17-1 – speelde uit tegen Alexandria JO17-3 dit werd een 6-1 nederlaag, het spelbeeld was niet zoals de uitslag doet vermoeden , dit team heeft nu 2 sterke tegenstanders gehad , dus de eerste punten komen wel een keer,  Gouderak JO13-1 won ook hun 2e wedstrijd  uit tegen Kamerik JO13-1 werd het 1-3 ,  de Gouderak JO11-1 won uit ruim met 4-9  bij cvv Zwervers JO11-4  ,  en de Gouderak JO11-2   haalde knap een punt uit tegen Jodan jo11-3     3-3.  De JO 9 boekte hun 2e ruime  zege0-7 , terwijl de JO8 , hun 2e nederlaag moest slikken maar ze wisten wel 4 keer te scoren 6-4

Op zondag ging  Gouderak 2  uit tegen GSV 3 , en ze speelde een knappe wedstrijd  wat een  mooie 0-1 overwinning opleverde,  Thuis speelde Gouderak zond 1  tegen Olympia 4 , dit was een gelijk opgaande wedstrijd met kansen voor beide ploegen , het zag er naar uit dat het met 0-0 zou eindigen , maar kort voor tijd was Olympia de gelukkige door onze keeper een keer te passeren 0-1 verlies ,

Volgend weekend is de jeugd vrij van competitie voetbal , terwijl ook de dames weer vrij zijn,  de rest van de teams moeten allemaal het veld in , wat met de beginnende vakanties , wintersport en blessures een hele puzzel zal worden.

 

 

 

 

 

9-10 febr

dit weekend  was de start van de voorjaars competitie van onze jeugdteams, de weken ervoor waren hun wedstrijden door de weersomstandigheden afgelast.   Gouderak J017-1  ging naar Jodan Boys JO17-3 , en zij liepen tegen een pittige nederlaag aan 4-0 , De JO13-13 na hun kampioenschap een klas hoger ingedeeld begon goed uit tegen Alphen JO13-1  brachten zij een 3-1 zege mee naar huis .  De JO11- 1 ging naar Rotterdam speelden tegen HOVDJSCR jo11-3  en ook dit team bracht een 0-6 zege mee naar Gouderak – met dezelfde cijfers 6-0 won Gouderak JO11-2 van Fc Perkouw JO11-1 , deze wedstrijd werd op Gouderak gespeeld. De JO9 , bracht ook heel mooi een 6-0 zege mee naar huis er was gespeeld tegen Befair JO9-5 ,   onze kleinsten de JO8 moest hun hoofd buigen uit tegen Alexandria JO8-6   9-2 nederlaag.

Gouderak zat 1  speelde thuis tegen SDV , welke maar net aan 11 spelers op de been kon brengen,  voor rust leek het de goede kant op te gaan tegen wind in voldoende kansen en een 1-0 voorsprong , Na rust viel het danig tegen , en Gouderak voetbalde meer tegen zichzelf dan de tegenstander , SDV profiteerde en scoorde 3 keer , een zuur verlies 1-3 ,                    Gouderak 2 is goed na de winter begonnen , na hun eerste winst vorige week werd nu weer gewonnen en heel ruim Moerkapelle 3 werd met een 7-1  nederlaag naar huis gestuurd,  Het derde speelde uit tegen fc Perkouw 4 , evenals de thuis wedstrijd bleek Perkouw te sterk voor de onzen 3-0 verlies.      de Dames speelde thuis tegen Be Fair en ze deden dat zeer verdienstelijk , na een 1-0 achterstand maakte ze verdiend gelijk 1-1 maar kort voor tijd maakte Be fair de winnende treffer 1-2 , bijna werd het nog 2-2 maar het mocht jammer genoeg  niet zo zijn .

Op zondag werden de beide wedstrijden van Gouderak 1-2 afgelast.    donderdag avond speelde Gouderak 7-7- 40+ thuis tegen Schoonhoven wat een 9-2 zege werd.

 

 

 

 

2 – 3 febr

Dit weekend kwamen alleen onze senioren , en dames in het veld . de pupillen en junioren werden afgelast. Het werd overwegend een succesvol weekend .

Gouderak 1- speelde thuis tegen sv Ommoord , Gouderak had in deze wedstrijd zijn handen vol aan Ommoord , onze gasten hadden veel meer balbezit , Maar Gouderak was zeker in de eerste helft productiever  en van de in feite 2 kansen werden er ook 2 benut  dus met een 2-0 voorsprong de rust in , Na rust ging het voor Gouderak zeker niet beter , en Ommoord zette ons bijna de gehele tweede helft onder druk , maar bij de gasten ontbrak de preciesie bij hun schoten ,  Gouderak kwam nog een paar kaar gevaarlijk uit met de counter , 1 keer hiervan kon de keeper van de gasten net zijn hand er nog voorkomen dat de bal voor de vrijstaand gouderak spitsen had gekomen , 15 minuten voor tijd toch de 2-1 middels een strafschop voor Ommoord welke benut werd , Ommoord raakte nog 1 keer de paal maar verder liet de verdediging het niet komen , weer 3 punten toegevoegd aan het totaal nu 24 punten ,      Gouderak 2 speelde uit tegen DSO 8  , ook ons 2e won die wedstrijd met 3-2 hetgeen hun eerste zege was in deze competitie een prima resultaat dus , en nu proberen deze lijn te volgen .    Gouderak 3 bracht ook  1 punt mee uit Rotterdam   1-1 tegen SDV 7.  Onze Gouderak dames gingen naar Jodan Boys  vr 3    deze tegenstander was te sterk voor onze Gouderak vrouwen  4-1  verlies maar in ieder geval weer een keer gevoetbald was alweer enige weken geleden.

OP de zondag gingen zowel Gouderak 1 als Gouderak 2 naar Fc Oudewater ,   Gouderak 2 moest een nipte nederlaag slikken   2-1  tegen Oudewater 2  , Gouderak 1 deed het prima en bracht de 3 punten mee naar huis 2-0 winst  op Oudewater 1 .

Volgende week weer een vol programma als de weergoden geen roet in het eten gooien

Klik op link voor programma tot eind februari

progr tot 24 febr 19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20 januari

Dit was weer het eerste (kleine) programma na de korte winterstop, de wedstrijd van Gouderak 1 thuis tegen NOC Kralingen ging door , Gouderak kon vandaag op 21 punten komen tegen het laag op de ranglijst staande NOC , maar deze bleken toch over een goede jonge ploeg te beschikken , en Gouderak speelde zeker de eerste helft zwak, we kwamen nog wel op voorsprong maar Noc maakte al snel gelijk na een aantal kansen voor hun we mochten niet mopperen dat het 1-1 bleef met de rust, Na rust was zeker het eerste half uur Gouderak beter dan voor rust en ook beter dan Noc en er kwamen voldoende kansen en er werden er ook 3 benut ,met nog 15 min te spelen was er een ruime marge opgebouwd 4-1 , maar de laatste 15 minuten maakt men zich het toch nog moeilijk en NOC kwam terug tot 4-3 kort voor tijd bijna nog de 4-4 maar gelukkig werd die gemist toch 3 punten voor Gouderak ,  zeker gezien de kansen en spelverhouding na rust verdiend , Nelis Speksnijder was productief met 3 goals , de 4e goal was een beauty van Jesse Metselaar.

Gouderak 3  speelde uit tegen koploper Gouda 7, deze waren voor ons 3e te sterk 3-0 verlies voor Gouderak .

Gouderak JO17 speelde een oefenwedstrijd uit tegen Poortugal JO17 , ondanks dat Gouderak de gehele 2e helft op de tegenstander zijn helft speelde wer er met 2-0 verloren.

vorige week donderdagavond speelde ook de 7-7- 40+ zijn wedstrijd thuis tegen Spirit wat een 7-0 zege opleverde voor Gouderak.

Volgend weekend , is er weer een vol programma en ook de Jeugd gaat met de nieuwe indelingen van start in de voorjaarsreeks, of dit voetballen ook werkelijk gaat gebeuren is nog on zeker , gezien koning Winter om de hoek komt kijken .