Het laatste speelweekend van 2018 met maar 2 inhaalwedstrijden op het programma, voor Gouderak 1 een heel belangrijke , ze moesten spelen tegen het 2 punten meer hebbende HWD , bij winst zouden we naar een gedeelde 4e plaats gaan, echter het liep die middag niet zoals we gehoopt hadden , HWD bleek een prima ploeg te hebben met enkele zeer vaardige en snelle spelers, en Gouderak stond binnen een kwartier op achterstand. 0-1 , we hadden niet te mopperen dat deze stand lange tijd bleef staan , kort voor rust kwam Gouderak een beetje onder de druk uit , bijna zag Nelis zijn bal langs de uitlopende keeper in het doel gaan , maar de bal kwam via de paal terug het veld in , Gouderak bleef even sterker en kort voor rust werd er een aantal keren op doel geschoten , op het laatste schot van Jesse hadden ze geen antwoord, rust 1-1.     Na rust zette HWD ons weer onder druk, en ze zetten ons op een 1-3 achterstand waarbij onze verdediging ze daarbij ongelukkig een handje hielp , 1-2  verspelen van  de bal  bij een vrije trap in os voordeel , de bal  werd direct afgepakt en  HWD profiteerde , en snel  daarna de 1-3   toen een voorzet ongelukkig in het eigen doel gegleden werd,  het bleef lange tijd 1-3, en kort voor tijd werd het toch nog spannend Youri Kool gaf een mooi lobje over de uitkomende keeper , 2-3 , kleine kans op 3-3 maar de Gerben kon zijn kopbal net niet de goede richting geven, eindstand 2-3 ,Hierdoor blijven we op de 9e plaats met 18 punten , waar men misschien aan het begin van de competitie voor getekend zou hebben. De kompetitie gaat voor de meeste  senioren teams weer van start 20 januari  

De Gouderak zaterdag A en B selectie gaat op trainings kamp , naar Spanje  van 10-14 januari verblijft men in Torremolinos waar getraind zal worden een ook een oefenwedstrijd tegen het daar ook verblijvende Steeds Hooger staat op het programma. Hopelijk komt men dan vol energie weer terug voor het vervolg van de competitie,    

Afgelopen zaterdag speelde ook het 3e uit tegen SVS 9, na een 1-1 ruststand moest jammer genoeg net voor tijd de 2-1 verlies worden geïncasseerd.    Allemaal fijne kerstdagen en een voorspoedig 2019

 

 

 

15-16 dec

dit weekend werd allen op zaterdag gevoetbald door de sneeuwval van de nacht ervoor werden de zondag wedstrijden afgelast .        Op zaterdag  was er geen groot programma , de jeugd had enkele wedstrijden , al vroeg in de kou kwam onze kleinste jeugd  JO8 in actie thuis tegen Sportlust JO8-6  dit team heeft de smaak te  pakken en met 12 – 1  werd  gewonnen.  De JO13 speelde thuis vriendschappelijk tegen RVC JO13-1 , dit was een oefenwedstrijd tegen een 3e klas team , waarschijnlijk de klas waar ons team , na hun kampioenschap ook in terecht zal komen , Gouderak won hun wedstrijd knap met 4-3.   de JO17-1 moest inhalen tegen Olympia JO17-2 , deze tegenstander was wat te sterk voor Gouderak  6-0 verlies,

Gouderak 3  – speelde thuis tegen Soccer Boys 9 , na hard werken van ons team werd een nipte maar mooie 3-2 overwinning behaald.    Gouderak 1 speelde uit tegen Ammerstol de ploeg welke het deze kompetitie heel goed doet en de vierde plaats bezet , dit werd weer zoals meestal tegen Ammerstol een enerverende wedstrijd,  Gouderak begon sterk maar verzuimde om op voorsprong te komen,  Ammerstol kwam geheel onverwachts met een afgedwaalde harde als voor zet bedoelde schot op voorsprong , Gouderak kwam snel terug mooie voorzet en Gerben knikte in,  Voor rust werd het toch 2-1 voor Ammers er werd verdedigend niet goed opgelet   , en de spits kon vrij inschieten Rust.    Na rust kwam Gouderak snel op de 2-2  Nelis had nu wel de richting ,  iedereen dacht dat wij dit moesten kunnen winnen gezien het spelbeeld , Maar Ammerstol had toch een paar snelle gevaarlijke spelers er inlopen en voor de derde keer kwam Gouderak op achterstand , 3-2 , maar daarna was het Gouderak wat zijn rug rechte en Nelis liet de verdedigers zijn hielen zien en schoot laag in 3-3  , en even daarna een voorzet bij de 2e paal welke Gerben inkopte 4-5 ,  en weer even later was het Youri Kool welke met een prachtig schot de 3-5 inschoot ,dat was binnen, dacht een ieder,  met nog 8 min te spelen , maar Ammerstol gaf het niet op en zette ons goed onder druk, geluk een bal via de lat over en in blessure tijd toch nog 4-5 ,   maar daarna kwam ook gelijk het eindsignaal , voor het eerst deze kompetitie 2 opeenvolgende overwinningen voor Gouderak .a.s. zaterdag speelt Gouderak de inhaal wedstrijd thuis tegen HWD een ploeg welke wisselend presteert,  dus we gaan het zien,  

 

 

 

8 en 9 dec

Het afgelopen weekend , viel vooral zaterdag in het water , het 1e , 2e en dames werden afgekeurd , uit werd wel op kunstgras gespeeld, belangrijkste was de wedstrijd van JO13-1 uit tegen NSV bij winst was het kampioenschap binnen , wat ook prima lukte het werd een 0-2 zege , en met 10 gespeeld en ook 10 keer gewonnen waren zij de terechte winterkampioen . voor foto e.d zie elders op onze site. DE JO!& was vrijdag al afgekeurd uit bij Olympia De JO 11-1 speelde al donderdag uit tegen Moordrecht werd met 7-3 verloren, De JO11-2 won duidelijk van Be Fair 2-7 ., Onze JO 8 won ruim bij Sportlust 2-9 Terwijl ook de JO9 zaterdag niet verloren maar ze brachten een 4-4 gelijkspel mee uit Rotterdam bij HOV DJSCR . Zondag speelde zowel het 1e als het 2e , Het 1e zondag team won met 2-5 uit tegen Haastrecht 4 , terwijl het tweed hun meerdere moest erkennen in Gouda tegen GSV 4 . Volgende week zaterdag Moet Gouderak 1 uit spelen tegen Ammerstol , Bij Ammerstol zullen we onze keeperstrainer Guido de Gruyter niet tegen komen , want deze scheurde afgelopen zaterdag in hun wedstrijd tegen Nieuwerkerk zijn achillespees af, een hele zware blessure , wij wensen Guido alle sterkte met het herstel hiervan. De afgelaste wedstrijd van Gouderak 1 zaterdag tegen HWD is ingelast op zaterdag 22 december a.s. om 14.00 uur