Zaterdag 3 november , was er een van onze streekderby’s, in onze 4e kl zaterdag Gouderak 1 speelde thuis tegen een van de boven aanstaande ploegen t.w. Bergambacht dit werd een enerverende wedstrijd zeker voor de rust   Gouderak kwam elke keer op achterstand maar wist deze steeds weer binnen enkele minuten ongedaan te maken, zo werd de rust bereikt met 3-3 , wetenswaardig was ook dat onze keeper Stef weer een strafschop stopte waarop hij een patent lijkt te gaan hebben.  3-3 rust dus na rust waren de doelpunten schaars , en slechts eenmaal werd het net gevonden jammer was het dat dit door Bergambacht gebeurde 3-4 verlies, Gouderak 2 was vrij , evenals de dames welke ook hun wedstrijd geschrapt zagen worden door de bond, Gouderak 3 speelde thuis tegen Spirit 11 ook dit was een gelijkwaardige wedstrijd en Gouderak had zeker een gelijkspel verdiend , maar jammer genoeg ging ook hun wedstrijd met 3-4 verloren . op zondag speelde Gouderak 1 uit tegen Groeneweg 5  , het  werd een 4-2 verlies wat even een tegenvaller is na hun goede kompetitiestart. de wedstrijd van Gouderak 2 zond werd geannuleerd.   de thuiswedstrijden zaterdag werden afgesloten met een gezellig octoberfest ,

a.s weekend is het 1e vrij , 2e en dames spelen thuis , en het derde gaat uitspelen evenals de zondag teams  Voor het voorlopige programma tot eind van het jaar klik op volgende link WedstrijdProgramma 2018-2019 tot kerst

De jeugd speelde alle uit  De JO 17 moest laat spelen tegen  fc Oudewater JO17-2  ons team verloor met 4-1 , De JO13-1 won ook hun wedstrijd uit tegen TAVV  JO13-1  maar ditmaal nipt en het zat niet tegen 1-2 . Beiden J)11 teams wonnen hun uitwedstijd  JO11-1  met 4-9 bij Sportlust en de JO 11-2  0-5 tegen Gouda JO11-3,   JO9 moesten hun meerdere erkennen in de JO9-2 van DCV  5-0  terwijl onze JO8 hun tweede zege binnen haalde tegen Bergambacht werd het  1-5

ons JO 8 team

 

Al onze jeugdteams gaan a.s weekend weer allemaal uitspelen

———————————————-

 

 

 

 

 

Zaterdag 27 oktober begonnen we de dag weer met een vol jeugdprogramma aan de kattendijk. Een vol programma met wedstrijden en wat uiteindelijk ook een programma met veel doelpunten werd.

De J08 trapte deze dag het programma af. Na een aantal verliezen op rij  wisten de jongens vanmorgen knap met 7-4 te winnen. De beide J011 teams stonden om 9.15 uur klaar voor de start van hun wedstrijden. De J011-2 speelde vandaag tegen Moerkapelle en wist wederom overtuigend met 10-3 te winnen waarmee ze hun gedeelde koppositie in deze competitie vasthouden. Kamerik J011-1 was de tegenstander van de J011-1. Dit team had deze competitie nog geen punten weten te halen maar vandaag werd er een fantastische pot gespeeld wat uiteindelijk werd beloond met een 13-7 winst. De J09 wist tot de rust (1-1) bij te blijven bij Sportlust. Na de rust maakte één invaller bij de tegenstander echt het verschil en werd de wedstrijd uiteindelijk nog met 1-11 verloren. De jongens van de J013 hadden te maken met een gehavend team. Door vakanties en blessures waren er maar 10 spelers beschikbaar en mochten Jens en Ruben uit de J011 een invalbeurt maken vandaag. Het team heeft zich staande gehouden tegen Soccer Boys en met 4-1 gewonnen. Hiermee behouden ook zij hun eerste plaats in de ranglijst. Het jeugdprogramma werd afgesloten met de wedstrijd van J017 tegen Woerden J017-2. Voorafgaand aan deze wedstrijd kregen de jongens van Efbe Beveiligingen en Kaboom Vuurwerk gesponsorde wedstrijdtassen uitgereikt. In de wedstrijd was Gouderak de bovenliggende partij en wisten ze met maar liefst 7-0 te winnen vandaag.

Gouderak 1 bracht een bezoek aan Swift Boys en streden beide om de 3 punten. Gouderak kwam met 3-1 achter gelukkig nog net kort voor rust werd het 3-2 , Na rust kreeg Gouderak naarmate de wedstrijd vorderde meer kansen , maar  15 minuten voor tijd keek Gouderak nog tegen een 3-2 achterstand aan ,maar door strijd en inzet werd deze achterstand in de laatste 10 minuten knap omgebogen naar een 3-4 eindstand.    Gouderak 2 ging op bezoek bij Sportlust ’46 en trok helaas net aan het kortste eind na een 3-2 verlies. dit team eindigde jammer genoeg  door blessures met 10 spelers .   Thuis speelde Gouderak 3 zaterdag de thuiswedstrijd tegen DCV 9 die nipt met 0-1 werd verloren

Zondag 28 oktober speelde Gouderak 2 thuis tegen Bergambacht 1. De wedstrijd eindigde in een 2-4  verlies voor Gouderak  .Gouderak zondag 1 speelde ook  thuis tegen het hoog geklasseerde Groeneweg 4. Deze wedstrijd was  heel doelpuntrijk , Gouderak wist steeds na een achterstand van 2 doelpunten terug te komen tot een verschil van 1  , kort voor tijd werd het 5-6 , maar de gelijkmaker bleef uit , dus de punten gingen naar Zevenhuizen.                        Volgende week speelt Gouderak 1 om 14.00 uur thuis tegen het hoog staande Bergambacht dus dat kan een mooie strijd worden,  ook de dames spelen na het 1e weer eens thuis ,   na afloop zaterdag,  het oktober fest .