Haastrecht winnaar Jan Lingen bokaal

Haastrecht de winnaar van vorig jaar werd ook dit jaar de winnaar in een spannende Finale bood Gouderak prima tegenstand , na een 1-0 voorsprong voor Gouderak kopbal Ayoup Erraja , kwam Haastrecht snel terug en net voor rust namen zij een 1-2 voorsprong , ruim in de 2e helft kwam Gouderak uit een hoekschop op 2-2  waarbij Gerben Slaman de bal in kon tikken,  een foutieve terugspeelbal werd Gouderak fataal 2-3 , Gouderak probeerde de gelijkmaker te maken , maar Haastrecht benutte de ruimte en scoorde kort voor tijd de 2-4 , waardoor de bokaal weer mee terug nar Haastrecht ging.

De wedstrijd om de 3 en 4e plaats werd ruim gewonnen door
Stolwijk  9-1 op Moordrecht.

 

uitslagen
Donderdag 16 augustus 2018 :           
Haastrecht   –  Stolwijk                             1 – 0
Gouderak     –  Moordrecht                     2 – 1
Zaterdag 18 augustus  2018:
Stolwijk – Moordrecht                           9 – 1
FINALE
Haastrecht – Gouderak                        2 -4