Wij kijken terug op een fantastisch geslaagde dag met een geweldige opkomst van ons allereerste Wijktoernooi van en voor het dorp Gouderak! Bijna 160 Gouderakkers stonden vandaag met hun wijk in het veld om de strijd met elkaar aan te gaan. Het was echt geweldig om te zien! De winst in de ochtend bij de kinderen ging naar de Hofjes en in de middag ging Laag Oost er met de beker vandoor. Sportiviteitsprijzen gingen in de ochtend naar het Oude Westen en in de middag naar De Dalen 1. Dank aan Jeugd Jongerenwerk Krimpen voor de bubbel ballen waarmee ze lange tijd hebben gestaan en aan Autobedrijf de Waal B.V. voor het lenen van het veelgebruikte springkussen vandaag. Tevens dank aan de middenstand voor het sponoren van prijzen voor het rad en aan Divers en Hapsikee voor het verzorgen van de inwendige mens. Wij hebben genoten en wij hopen jullie allemaal ook. Dat we dit volgend jaar gaan herhalen staat voor ons eigenlijk al wel vast. Wij hopen jullie dan allemaal natuurlijk weer te zien! Op naar volgende jaar! Alle foto’s staan in het fotoalbum.