U heeft zeer waarschijnlijk , het bericht van ons lid en oud trainer Frank van de Hoeven al gelezen , maar op dit moment zijn er nog een aantal leden welke we een steuntje in de rug kunnen gebruiken ,  Een van onze vrijwilligers , bij de meeste wel bekend , Henk Kalkman ,  heeft afgelopen week in Leiden een zware operatie ondergaan, door een niet meer te behandelen tumor in zijn schouder , is deze week zijn Linker arm geamputeerd, als je dit hoort is het wel even slikken , maar vooral voor hem , uiteraard wensen wij Henk alle sterkte toe om hiermee om te gaan.

Ook zitten zoals ik hoorde een paar leden met hun enkel in het gips , beiden spelers van ons JO15-1 team , t.w, Dennis de Vries , en Divano Noorlander, , Jammer en spijtig vooral omdat zij niet mee konden doen in Halve finale van de bekercompetitie, waarbij hun inbreng gemist werd ondanks de inzet van de andere spelers, werd deze wedstrijd nipt verloren . , Ook zullen er nog andere zijn welke een pijntje , blessure of iets hebben uiteraard aan een ieder van harte beterschap